Március 25., szerda
Reggel negyed 9-kor a Kicsi ébresztett.
Bocsánat, ez így nem pontos: igazából 4:30-kor ébresztett, mikor átjött a hálószobánkba szepegve és a sírást visszanyelve, hogy aztán lefeküdjön az ágyunk végéhez a szőnyegre.
Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Új idők szele” bejegyzéshez 10 hozzászólás