Április 4., szombat
Éjszaka férj kiköltözött a nappaliba, mert nem fértünk el a túl kicsi ágyon hármasban. Nina ugyanis fél kettő tájban felsírt, és csak akkor nyugodott meg, mikor magam mellé vettem – ám az egyhuszas heverő ehhez már nem volt elég széles.
Másnap reggel tehát Ninussal kettesben ébredtem. Hat óra múlt nem sokkal – és ahogy kinyitottam a szemem, egyből az jutott az eszembe, hogy ma van az esküvő, vagyis készülődni kell!!