Esküvői különszám!!!

Április 4., szombat

Éjszaka férj kiköltözött a nappaliba, mert nem fértünk el a túl kicsi ágyon hármasban. Nina ugyanis fél kettő tájban felsírt, és csak akkor nyugodott meg, mikor magam mellé vettem – ám az egyhuszas heverő ehhez már nem volt elég széles.

Másnap reggel tehát Ninussal kettesben ébredtem. Hat óra múlt nem sokkal – és ahogy kinyitottam a szemem, egyből az jutott az eszembe, hogy ma van az esküvő, vagyis készülődni kell!!

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Esküvői különszám!!!” bővebben

Egy esküvő, egy temetés – és minden, ami közte van

Április 1., szerda

Másnap reggel korán keltem és korán is indultam el otthonról. Ma tartották K. barátnőm anyukájának a temetését, és mivel véletlenül pont úgy jött ki a lépés, hogy itthon voltam Magyarországon és apám vállalta, hogy vigyáz a gyerekekre, míg én ott leszek, semmi akadálya nem volt, hogy elmenjek.

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Egy esküvő, egy temetés – és minden, ami közte van” bővebben

Haza, Magyarországra

Március 29., Virágvasárnap

Reggel, hosszú idő után először megmértem magamat a fürdőben.

64,5 kg… nem is tudom, mikor láttam utoljára ezt a számot a mérlegen – morfondíroztam magamban.

– Na majd én kezelésbe veszlek és lefogyasztalak – mondta férj nevetve, mikor később büszkélkedve elmondtam neki a hírt a konyhában.

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Haza, Magyarországra” bővebben

Új idők szele

Március 25., szerda

Reggel negyed 9-kor a Kicsi ébresztett.

Bocsánat, ez így nem pontos: igazából 4:30-kor ébresztett, mikor átjött a hálószobánkba szepegve és a sírást visszanyelve, hogy aztán lefeküdjön az ágyunk végéhez a szőnyegre.

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Új idők szele” bővebben

A Középső utolsó sulibulija

Március 20., péntek

Mire másnap reggel felébredtem, a többiek már mind ébren voltak, férj pedig a teámat a kezembe nyomva rögtön a lényegre tért: rá tudok-e tenni egy medencét a képekre a házunk mellé, hogy leadhassuk látványtervnek?

Naná, hát mire való a photoshop?

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“A Középső utolsó sulibulija” bővebben

Ezt már tényleg nem hiszem el, ilyen is csak velünk történhet!

Március 16., hétfő

Hajnali háromkor arra ébredtem, hogy borzalmasan fáj a gyomrom. Hm, valami rosszat ettem? Már elalváskor is éreztem a diszkomfortot, de azt hittem, majd kialszom. Hát nem így lett… nagyjából két órán keresztül látogattam a mosdót, mielőtt ismét el tudtam volna aludni.

Másnap reggel annyira rosszul voltam, hogy moccani is alig bírtam. A hányinger – ha nem is teljesen – de legalább elmúlt, viszont minden izületem és izmom fájt. Annyira, hogy még feküdni is rosszul esett.

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Ezt már tényleg nem hiszem el, ilyen is csak velünk történhet!” bővebben

A hátunk mögött szervezkedtek a szülők, hogy kitegyék a gyereket az oviból

Március 14., szombat

Szombat. A kilenc órás bébitorna előtt pontosan 32 perccel ébredtem…. aaaah, semmi kedvem elmenni rá! – gondoltam át, míg felültem az ágyban.

Nina azonban már pisilés közben rám nyitott, és miután rám nevetett – milyen vicces, hogy anya is pisil néhanap – rögtön azt mondta, hogy “Megyünk bébitornára???” Úgyhogy összekapartam magam és mentünk.

És milyen jól tettük!

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“A hátunk mögött szervezkedtek a szülők, hogy kitegyék a gyereket az oviból” bővebben

You can kill me, not my spirit

Március 10., kedd

2:42.

A Kicsi bömbölésésre ébredek.

Mivel férj füldugóval alszik mellettem, felkelek és bemegyek a szobájába. Semmi erőm, csak a kötelességtudat visz.

– Kornél!! Kornél, fáj valamid???

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“You can kill me, not my spirit” bővebben

Ás, ás, csákányoz, kapar… így készül a medence (vagy nem?)

Március 5., csütörtök

Arra ébredtem, hogy Nina a wc-ről kiabál.

Mivel két zárt ajtó választott el minket egymástól, először azt hittem, azt akarja mondani, hogy “kész vagyok!” – de mikor benyitottam hozzá, kezében egy kis könyvvel azt ismételgette, hogy “leeszett a kereke”. Hm.

A nappaliba belépve a pizsamás Kicsibe botlottam.

– Gazdag vagyok! Gazdag vagyok! – mondogatta, miközben fel és alá járkált, kezében egy kupac monopolis játékpénzzel. – Gazdagabb mind Dagobert bácsi! A leggazdagabb a világon!

Milyen cuki, hogy ő még komolyan is gondolja…

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Ás, ás, csákányoz, kapar… így készül a medence (vagy nem?)” bővebben

Ó, március!

Február 28., szombat

Ismét szombat, ismét egy végtelenül hosszú hétvége… pedig szinte még véget sem ért a szünet, még alig hagytuk magunk mögött az iskolamentes szerdát, amikor mindenki itthon lógott – és tessék, már megint itthon van az egész banda.

Nem mintha nem szeretnék időt tölteni a gyerekeimmel, de azért ez már egy kicsit kezd sok lenni… elsősorban azért, mert a hét 168 órájából csupán 14 olyan óra van, amikor egyik gyerekem sincs itthon, és ez azért valljuk meg, elég kevés ahhoz, hogy feltöltődjön az ember.

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.
“Ó, március!” bővebben