Június 6., péntek
Másfél nap. Ennyi maradt, és aztán indulunk.
Nehéz lesz innen hazamenni, pont most, mikor már épp kezdenék belemelegedni az ittlétbe… most, amikor végre levágtuk magunkat a rokonokról és férj is kezdi tényleg jól érezni magát… most, hogy már letudtuk a kötelező turistás köröket és épp kezdeném feltűrni a képzeletbeli ingujjamat, hogy nekilássak, és “szép-szép a városnézés, de most már csináljunk valami hasznosat is” alapon belevetném magam a tennivalókba… fáj a szívem, hogy el kell innen menni.