2020. augusztus. 21.

2. hét
Egy álom ez a gyerek! Már a második éjszakát aludta végig, mióta hazajöttünk a kórházból és itthon vagyunk (kb. éjféltől reggel 7-ig). Akárcsak a tesóival, vele is a Suttogó módszerét alkalmaztam, kis változtatással a könyvhöz képest. A férjem magára vállalta Kornél esti fürdetését és etetését, hogy én többet tudjak aludni és legyen tejem, úgyhogy 11 után legkésőbb lefekszem, de van, hogy előbb is, őket pedig kettesben hagyom. Napközben így is elég nagy a felfordulás, mert a Baba mellett a fiúkra is nagyrészt nekem kell figyelnem – a két pasi (apukám és a férjem) ugyanis nekiállt konyhát szerelni.
“Egy kismanó naplója – az első hetek otthon” bővebben





