A Középső utolsó sulibulija

Március 20., péntek

Mire másnap reggel felébredtem, a többiek már mind ébren voltak, férj pedig a teámat a kezembe nyomva rögtön a lényegre tért: rá tudok-e tenni egy medencét a képekre a házunk mellé, hogy leadhassuk látványtervnek?

Naná, hát mire való a photoshop?

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.

Shadow

Szerző: Shadow

Az oldal fenntartója és egyben szerkesztője, írója.

“A Középső utolsó sulibulija” bejegyzéshez 6 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?