A hátunk mögött szervezkedtek a szülők, hogy kitegyék a gyereket az oviból

Március 14., szombat

Szombat. A kilenc órás bébitorna előtt pontosan 32 perccel ébredtem…. aaaah, semmi kedvem elmenni rá! – gondoltam át, míg felültem az ágyban.

Nina azonban már pisilés közben rám nyitott, és miután rám nevetett – milyen vicces, hogy anya is pisil néhanap – rögtön azt mondta, hogy “Megyünk bébitornára???” Úgyhogy összekapartam magam és mentünk.

És milyen jól tettük!

Mielőtt tovább olvasnál, kérlek járulj hozzá a blog működéséhez egy egyszeri összeggel a https://www.gofundme.com/nina-naploja oldalon, vagy kérj forintos átutalást, és aztán jelentkezz be. Minden ezzel kapcsolatos adatot megtalálsz az Információ fül alatt.

Shadow

Szerző: Shadow

Az oldal fenntartója és egyben szerkesztője, írója.

“A hátunk mögött szervezkedtek a szülők, hogy kitegyék a gyereket az oviból” bejegyzéshez 35 hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?